Najlepsze źródło wiedzy
Zaloguj się

MT Biznes Sp. z o. o.

ul. Jutrzenki 118, 02-230 Warszawa
NIP 522-26-10-701
BDO 000378312

Wydawnictwo

kontakt w godzinach 8.00-16.00
665 055 610
wydawnictwo@poltext.pl

Sklep internetowy

kontakt w godzinach 8.00-16.00
665 055 813
zamowienia@mtbiznes.pl
Prezes Zarządu
Katarzyna Graca
katarzyna.graca@mtbiznes.pl
Dział handlowy
kontakt w godzinach 8.00-16.00
Kierownik działu handlowego
Łukasz Żuławnik
665 055 642
lukasz.zulawnik@mtbiznes.pl
Sklep internetowy
Katarzyna Ornat
665 055 813
zamowienia@mtbiznes.pl
Współpraca B2B
Dorota Borawska
506 122 747
dorota.borawska@mtbiznes.pl
Redaktor Naczelny
Marek Rostocki
660 000 302
marek.rostocki@poltext.pl
Koordynator procesu produkcji
Jagoda Szczęsnowicz
665 055 485
jagoda.szczesnowicz@mtbiznes.pl
Propozycje wydawnicze
Urszula Gabryelska
665 055 484
urszula.gabryelska@mtbiznes.pl
Dział marketingu: książki o ekonomii i biznesie
Olga Błachnio
665 055 487
olga.blachnio@mtbiznes.pl
Dział marketingu: książki do nauki języków obcych
Marta Grodkiewicz
665 055 166
marta.grodkiewicz@mtbiznes.pl